slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północny wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 399 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 62,75 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 359 zł/m2. Rynek wtórny. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu obejmuje wyposażenie plus pełne umeblowanie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczyci się może nowoczesnym designem, słonecznym balkonem oraz nobilitującą lokalizacją w centrum jednej z okolicznych miejscowości. Wokół znajdziemy najróżniejsze sklepy, markety, przedszkola, parki, place zabaw, obiekty kultu religijnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert funkcjonalnie zaaranżowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy: łazienkę z wc + sypialnię + przedpokój + kuchnię + balkon + pokój gościnny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje pieczołowicie odremontowanym wnętrzem. W trakcie prac remontowych m.in. wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną i elektryczną. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wygody, komfortu oraz wielu udogodnień. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest monitoring oraz szyfrowany domofon.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-377)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl