slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 250 tys. zł i powierzchnia 52 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 808 zł/m2. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu pozostaje do uzgodnienia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa fenomenalną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury. Mamy tu liczne sklepy, urzędy, punkty handlowo-usługowe, szkoły, place zabaw, parki, obiekty kultu religijnego etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje doskonale odremontowanym wnętrzem z wymianą instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Do oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przynależy pomieszczenie piwniczne oraz dwie komórki lokatorskie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: przedpokój + sypialnia + pokój dzienny + kuchnia + łazienka z wc. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-338)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl