eleganckie wykończenie salonu w luksusowym apartamencie na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajęcia sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na wynajem można zaliczyć: najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 51 mkw. a także adekwatną do standardu cenę 2,2 tys. złotych miesięcznie. Ponadto ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją dwóch pokoi oraz lokalizacją na pierwszym piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku z 2019 roku. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament do wynajmu dedykowany najbardziej wymagającym.

Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w pobliżu wielu sklepów, klubu fitness i centrum. Ekskluzywny apartament do wynajęcia całkowicie wyposażony i umeblowany w eleganckim stylu. Dużym udogodnieniem jest na pewno niezwykle praktyczna komórka lokatorska oraz przynależne miejsce na parkingu podziemnym. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa niezwykle przestronnym i komfortowym wnętrzem:
– przedpokój
– pokój dzienny
– łazienka
– balkon
– sypialnia
– kuchnia.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w tym ekskluzywnym apartamencie na wynajem zostały zaaranżowane w nowoczesnym designie. Duże wrażenie robi na pewno oświetlenie LED-owe. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12384)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl