druga strona pokoju gościnnego w luksusowym apartamencie do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną ceną a także funkcjonalnym rozkładem 2 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na III piętrze, najlepiej w budynku 4-kondygnacyjnym z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 2 100 złotych miesięcznie. Wygodny metraż 52 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dba o to m.in. zainstalowana klimatyzacja. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu bardzo w pełni wyposażone i umeblowane, komfortowe, eleganckie i stylowe. Prestiż czuć tu w każdym detalu. Rodziny posiadające samochód docenią przynależne miejsce parkingowe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: pokój dzienny + balkon + kuchnia + sypialnia + łazienka + przedpokój. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 100 zł.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca również doskonałą lokalizacją nieopodal wielu sklepów i klubów fitness. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12953)

Kontakt:
e-mail: a.owoc@wgn.pl