słoneczne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 800 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 52 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoim komfortowym i słonecznym wnętrzem urządzonym w wysmakowanym stylu:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– garderoba / pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowy apartament do wynajmu wraz z przypisanym miejscem parkingowym. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem są kompletnie umeblowane i wyposażone. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13245)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl