slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 48,7 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2019 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,5 tys. zł. Cena luksusowego apartamentu na wynajem obejmuje opłatę za ogrzewanie.

Luksusowy apartament do wynajmu przepięknie umeblowany i wyposażony w bardzo wysokim standardzie. Co ważne – właściciel gotowy jest doposażyć pomieszczenia zgodnie z potrzebami przyszłego najemcy (po uzgodnieniach). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim eleganckim, stylowo wykończonym i efektownie oświetlonym LED-ami wnętrzem. Znajdziemy tu: przedpokój + łazienkę + sypialnię + aneks kuchenny + balkon + pokój dzienny. Osoby zmotoryzowane zainteresuje wynajęcie miejsca postojowego w przyziemiu budynku (dodatkowo płatne 230 zł/m-c). Mocnym atutem oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu jest także przynależna komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje znakomitą lokalizacją w sercu miasta, w pobliżu słynnego targowiska z ekologiczną żywnością, klubów fitness oraz różnorakich sklepów. Ekskluzywny apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13895)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl