slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Gran Alacant)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Gran Alacant)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gran Alacant (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, planowany na 2024 rok oddania do użytku, a także imponująca cena 1 104 500 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 70 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 15 779 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim nowym lokatorom życie na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód (klimatyzacja) oraz śródziemnomorskiego klimatu. Trudno wyobrazić sobie lepsze warunki do życia niż te, które oferuje tutejszy klimat: słońce, plaże, przyroda, gastronomia, kultura i dobra infrastruktura. Nic zatem dziwnego, że lokalizacja uchodzi za jedną z najbardziej poszukiwanych w całym kraju.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującym wnętrzem zaprojektowanym w nowoczesnym designie. Dużym udogodnieniem jest na pewno komórka lokatorska idealna do przechowywania najróżniejszych przedmiotów. Ciszę i spokój zapewniają okna z podwójnymi szybami. Z okien roztaczają się olśniewające widoki na plażę, morze oraz okolicę. Na terenie osiedla znajdują się wydzielone miejsca do parkowania rowerów, place zabaw dla dzieci, podziemne parkingi samochodowe, tropikalne ogrody oraz baseny. To idealne miejsce także dla czynnie uprawiających sporty wodne: windsurfing/kitesurfing.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie: www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9300)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl