slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2016 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze z korzystną ekspozycją okien na północny wschód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 700 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 45 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia z przepięknym balkonem. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Wokół niezbędne do codziennego życia zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe: sklepy, restauracje, apteki, szkoły, przedszkola oraz inne niezbędne udogodnienia. Na zmotoryzowanych czeka przynależne miejsce postojowe. Ekskluzywny apartament na wynajem wygodnie urządzony i wyposażony: pokój dzienny + balkon + kuchnia + sypialnia + łazienka + przedpokój. Z okien rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na panoramę miasta.

Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. Ekskluzywny apartament do wynajmu na co najmniej 12 miesięcy. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 000 zł. Właściciel dopuszcza możliwość doposażenia wnętrza pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14117)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl