slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Kawalerka / studio / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego/. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 816 618 zł i powierzchnia 46 m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 17 753 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa nowoczesnym projektem wnętrza oraz dużym nasłonecznieniem. Z okien roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki na morze oraz góry. Przyszli właściciele będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych basenów, ogrodów, klubów towarzyskich, siłowni, stref coworkingowych, obiektów sportowych, tarasów, a także placów zabaw dla dzieci.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją fantastyczną lokalizacją nieopodal plaży, barów, kawiarni, restauracji, ośrodków edukacyjnych, zdrowotnych, rekreacyjnych, marin, sklepów, punktów usługowych etc. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do autostrady. Na entuzjastów gry w golfa czeka pobliskie pole. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na terenie prestiżowego kurortu w samym sercu Costa del Sol.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-143)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl