slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 48 m2 z podziałem na 3 pokoje w 11-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 500 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na 1 piętrze.

Luksusowy apartament do wynajęcia tylko na zasadach najmu okazjonalnego. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca elitarną lokalizacją w ścisłym centrum miasta. W pobliżu znajdziemy liczne punkty usługowe, szkoły, przedszkola, kościoły, galerie handlowe, kina, baseny, sklepy, place zabaw. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością miejsce parkingowe przy budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu naszpikowany jest wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np. światłowodowy Internet, nowoczesne oświetlenie LED-owe.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca zapierającymi dech w piersiach widokami z okien. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń, gdzie znajdziemy: aneks kuchenny + pokój dzienny + loggię + pokój + sypialnię + korytarz + łazienkę. Warto w tym miejscu podkreślić, że do ekskluzywnego apartamentu na wynajem przynależy pomieszczenie piwniczne. Właściciel oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu dopuszcza możliwość doposażenia wnętrza pod konkretne wymogi przyszłego najemcy.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu prosimy o kontakt mailowy. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14403)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl