slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 2 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 11 452 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 58,42 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 669 000 zł oraz położenie na 1 piętrze.

Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom życie na światowym poziomie w otoczeniu wygód, komfortu i prestiżu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż oczarowuje estetycznie zaprojektowanym i umeblowanym/wyposażonym wnętrzem, gdzie znajdziemy: sypialnię + pokój dzienny + łazienkę + przedpokój + kuchnię. Do oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu przynależy oddzielne, zamykane pomieszczenie wielkości pokoju z przeznaczeniem na schowek, wózkownię etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż o dużym potencjale, ponieważ stanowi doskonałą propozycję pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie, bezpiecznej lokacie kapitału lub/i odsprzedaży po pewnym czasie ze znaczącym zyskiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym singlom oraz majętnym parom. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją. W najbliższej okolicy sklepy, centra handlowe, markety, szkoły, żłobki, przedszkola, punkty usługowe. Lokalizacja gwarantuje dobry dojazd nie tylko w stronę centrum, ale również na trasę szybkiego ruchu w kierunku Warszawy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się zadbanym i zagospodarowanym ogrodem. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosuje System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Olśniewa najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16502)

Kontakt:
e-mail: k.nowicka@wgn.pl