slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec (okolice)

Apartament do wynajęcia Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 30 m2 z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 700 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje komfortowym, eleganckim i zadbanym wnętrzem po generalnym remoncie. Ekskluzywny apartament na wynajem jest kompletnie umeblowany i gotowy do zamieszkania od zaraz. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco:
– salon/sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Osoby zmotoryzowane na pewno docenią miejsce parkingowe przy budynku.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa także atrakcyjną lokalizacją nieopodal sklepów, restauracji, punktów usługowych. Ekskluzywny apartament do wynajmu na co najmniej 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia) tylko dla osób niepalących. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14364)

Kontakt:
e-mail: r.tudek@wgn.pl