slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Częstochowa

Apartament do wynajęcia Częstochowa

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Częstochowie (śląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 64 m2 z podziałem na trzy pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,9 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca urzekającą lokalizacją w bezpiecznej, cichej okolicy. Na wyciągnięcie ręki liczne punkty usługowe, poczty, banki, apteki, stacje benzynowe, bary fast-food, sklepy etc. Ekskluzywny apartament do wynajęcia estetycznie umeblowany/wyposażony:
– garderoba;
– przedpokój;
– łazienka z wc;
– pokój do własnej adaptacji;
– sypialnia;
– kuchnia;
– jadalnia;
– pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament na wynajem z przepięknym ogrodem i słonecznym. Na zmotoryzowanych czeka naziemne miejsce parkingowe. Luksusowy apartament do wynajmu kompletnie nowy.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Posiadamy w ofercie kilkaset ekskluzywnych apartamentów do wynajęcia w Częstochowie. Sprawdź na stronie: www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9759)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.pl