slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Gdynia (okolice)

Apartament do wynajęcia Gdynia (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 100 m2 z podziałem na trzy pokoje w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2016 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim gustownie zaaranżowanym i nowocześnie zaprojektowanym wnętrzem z następującym układem pomieszczeń:
– łazienka;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– jadalnia;
– pokój dzienny;
– hol.

Ekskluzywny apartament do wynajmu imponuje nobilitującą lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla. W najbliższej okolicy rozwinięta infrastruktura: dyskonty znanych sieci, sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły etc. Luksusowy apartament do wynajęcia wraz z:
– przynależnym garażem;
– miejscem postojowym;
– ogrodem.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-337)

Kontakt:
e-mail: k.sekura@wgn.pl