slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Częstochowa

Apartament do wynajęcia Częstochowa

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Częstochowie (śląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 86,41 m2 z podziałem na trzy pokoje w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Standard deweloperski. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,5 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2-miesięcznego czynszu.

Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje swoim najemcom ogromne poczucie komfortu, wygody oraz bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + domofon z automatyką bramową + opcja do zamontowania monitoringu i kamer). Wielbicieli nowoczesnych technologii zainteresuje z pewnością Internet, telewizja naziemna i satelitarna. Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależą:
– zadaszone miejsce parkingowe (typu wiata);
– 1 miejsce parkingowe na zewnątrz;
– komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca przepięknie umeblowanym wnętrzem o następującym rozkładzie: pokój dzienny + sypialnia + kuchnia + przedpokój + łazienka + pokój + balkon. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9685)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl