kameralny salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Częstochowa

Apartament do wynajęcia Częstochowa

Luksusowy apartament do wynajmu w Częstochowie (śląskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze z korzystną ekspozycją okien na zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 100 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 64 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca również funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi obejmującym: salon + kuchnia + sypialnia + łazienka + przedpokój. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się na zamkniętym terenie otoczonym zielenią. Dla rodzin posiadających samochody przewidziano duży, bezpieczny parking. Wokół bogata infrastruktura: sklepy + punkty usługowe + bary + restauracje itp.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadzie najmu długoterminowego. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8884)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl