slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Częstochowa (okolice)

Apartament do wynajęcia Częstochowa (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Częstochowy (śląskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 27 m2 w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1,2 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze.

Luksusowy apartament na wynajem adresowany do majętnych osób, które chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajęcia mieści się w niezwykle korzystnej lokalizacji, w pobliżu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego (sklepy, place zabaw, punkty usługowe, szkoły, obiekty kultu religijnego).  Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje swoim najemcom bezpieczeństwo oraz komfort. O to pierwsze troszczy się całodobowy monitoring, a także domofony oraz szyfrowe zamki.

Ekskluzywny apartament na wynajem ogrzewany gazowo. Do luksusowego apartamentu do wynajmu przynależy miejsce postojowe. Ekskluzywny apartament na wynajem umeblowany oraz wyposażony w wysokiej klasy sprzęt AGD. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco: przedpokój + łazienka + korytarz + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na wynajem) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1428)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl