slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Gorzów Wielkopolski

Apartament do wynajęcia Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament do wynajmu w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na IX piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 700 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 11-kondygnacyjnym wieżowcu. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 48 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę miasta. Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje gruntownie odremontowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
– kuchnia;
– łazienka;
– salon;
– balkon;
– sypialnia;
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament na wynajem przez co najmniej 12 miesięcy na zasadzie najmu okazjonalnego. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednego czynszu najmu + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: przedszkola, bary, pizzerie, markety, sklepy, apteki. Wokół dużo zieleni. Rodziny z małymi dziećmi docenią na pewno plac zabaw. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3559)

Kontakt:
e-mail: n.szulc@wgn.pl