slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Bielsko-Biała

Apartament na sprzedaż Bielsko-Biała

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bielsku-Białej (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 850 tys. zł i powierzchnia 71,4 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2022 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 905 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej olejności gustownie zaaranżowanym wnętrzem przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Znajdziemy tu: kuchnię + 2 sypialnie + łazienkę + hol + pokój dzienny + część jadalnianą. Osoby zmotoryzowane zainteresuje przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom życie na europejskim poziomie (ogrzewanie podłogowe). Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w samym sercu, nieopodal Starówki. Na wyciągnięcie ręki: sklepy, galerie handlowe, parki, szkoły. W częściach wspólnych osiedla mamy m.in. bajkowy ogród z ławkami oraz plac zabaw. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27491)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl