slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Katowice

Apartament do wynajęcia Katowice

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 57,7 m2 z podziałem na dwa pokoje w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,5 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze.

Luksusowy apartament do wynajmu na dłuższy okres (co najmniej 365 dni) na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 7 tys. zł. Biuro pobiera wynagrodzenie za pośrednictwo w wynajmie

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca fenomenalną lokalizacją w otoczeniu wszystkiego, czego potrzeba w codziennym życiu: żłobków, szkół, sklepów, centr handlowych, przedszkoli, placów zabaw, przychodni zdrowia, bazarów, aptek, poczty etc. Wielbicieli ruchu na świeżym powietrzu ucieszy pobliski park oraz las. Duża zaletą oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu jest na pewno przynależne pomieszczenie gospodarcze + zawarte w cenie miejsce parkingowe w podziemnym garażu.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi (wszystkie całkowicie umeblowane oraz wyposażone): balkon + przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się także zapierającym dech w piersiach widokiem z okien na zieleń (łąki).

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-339)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl