slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 61 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 541 zł/m2. Wieżowiec z 1970 roku o jedenastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 399 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Do ceny zakupu ekskluzywnego apartamentu należy doliczyć wynagrodzenie biura w wysokości 1,23% plus koszty notarialne.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do rodzin z dziećmi i osób starszych. To również świetna propozycja zakupu inwestycyjnego z myślą o dochodowym wynajmie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim imponującym widokiem z okien oraz balkonu na panoramą miasta. Olbrzymim atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest z pewnością przynależne pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + wc + łazienka + aneks kuchenny + 3 sypialnie + pokój dzienny. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest przepięknie odremontowane i komfortowe. Zakres prac remontowych obejmował m.in. instalację elektryczną, wodociągową i kanalizacyjną. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada zabezpieczone domofonem wejście. Właściciele aut z pewnością docenią ogólnodostępny parking dla lokatorów.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także atrakcyjną lokalizacją w bezpiecznej, cichej i zielonej okolicy. Blisko obiekty sportowe, dyskonty, place zabaw, apteki, sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu finansowania tego luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-344)

Kontakt:
e-mail: m.brzozowska@wgn.pl