nowoczesne i przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem Kraków

Apartament do wynajęcia Kraków

Ekskluzywny apartament na wynajem w Krakowie (małopolskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu. Luksusowy apartament do wynajęcia umeblowany oraz wyposażony, dzięki czemu nowi najemcy mogą od razu w nim zamieszkać bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 2 200 złotych miesięcznie. Powierzchnia 50 metrów kwadratowych. 2 pokoje. V piętro w 11-kondygnacyjnym wieżowcu. Rynek wtórny. Rok budowy – 2014.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: sypialnia + balkon + aneks kuchenny + salon + garderoba + łazienka + przedpokój. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem są kompletnie umeblowane i wyposażone. Osoby zmotoryzowane na pewno zainteresuje opcja wynajmu garażu za 200 zł/m-c. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest całodobowa ochrona.

Malownicza lokalizacja w bardzo dobrze skomunikowanej i zielonej dzielnicy, w pobliżu sklepów oraz punktów usługowo-handlowych zamyka długą listę zalet tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura nieruchomości w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Serdecznie zapraszam do obejrzenia ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-323)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl