zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Kraków

Apartament do wynajmu Kraków

Luksusowy apartament do wynajęcia w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Cena – 2 650 złotych miesięcznie. Powierzchnia 70 metrów kwadratowych. VII piętro w 12-kondygnacyjnym wieżowcu. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 3 pokojami. Budynek oddany do użytku w 2011 roku. Ekspozycja okien na południe.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + przedpokój + łazienka + 2 balkony. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do wynajmu są kompletnie wyposażone i umeblowane. Salon dodatkowo wyposażony jest w klimatyzację. Dla osób posiadających więcej niż jeden samochód przewidziano 2 miejsca postojowe (200 zł miejsce postojowe, 250 zł miejsce postojowe z komórką lokatorską). Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-320)

Kontakt:
e-mail: t.nowosiad@wgn.pl