slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Kraków (okolice)

Apartament do wynajęcia Kraków (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Krakowa (małopolskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 49 m2 z podziałem na dwa pokoje w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1,9 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2020 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy wschód.

Ekskluzywny apartament do wynajmu przez minimum pół roku na zasadach najmu okazjonalnego. Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert komfortowym wnętrzem i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: hol + łazienka z wc + kuchnia + sypialnia + balkon + pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajmu posiada nowe meble, wyposażenie AGD oraz sprzęty. Właściciele aut docenią zagwarantowane miejsce postojowe na parkingu przed wejściem do budynku (w cenie) + opcjonalnie garaż podziemny (dodatkowo płatne). Atutem lokalizacji jest szybki dojazd do węzła autostrady A4 i pobliskich miast.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia mieści się w elitarnej lokalizacji, w centrum. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się przepięknie urządzonym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Gwarantujemy obsługę notarialną, pomagamy w uzyskaniu kredytu. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 4 500 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4860)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl