slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 60 m2, lokalizacją na piątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 22 073 zł/m2. Budynek o dwudziestu dziewięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 324 400 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa zaaranżowanym w nowoczesnym designie wnętrzem o następującym układzie: pokój dzienny + kuchnia + sypialnia + łazienka + przedpokój. Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje właścicielom życie na światowym poziomie w otoczeniu wygód i bezpieczeństwa. O to pierwsze dba m.in. klimatyzacja i światłowód, a bezpieczeństwo gwarantuje wideodomofon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje domownikom nieprawdopodobne widoki z okien na morze. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie do przechowywania (w cenie). Właściciele aut docenią miejsce parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca urzekającą lokalizacją w nowoczesnym apartamentowcu na terenie zamkniętego, nobilitującego osiedla. W częściach wspólnych znajdziemy m.in.: basen na dachu, kino, gastrobar, sale wielofunkcyjne, sale coworkingowe, siłownię, pralnię. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do restauracji, supermarketów, obiektów sportowych, centr handlowych, szkół, szpitali, centrum. Zapraszamy na stronę www.wgn.pl. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych osób. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9717)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl