slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Legnica (okolice)

Apartament do wynajęcia Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 69,58 m2 z podziałem na trzy pokoje w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 4,3 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2023 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północ – południe.

Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego (punkty usługowe, sklepy, gabinety lekarskie, place zabaw). W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 4 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Ekskluzywny apartament do wynajęcia tylko na zasadach najmu okazjonalnego. Zamożne osoby dysponujące licznymi samochodami ucieszą aż dwa przynależne miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje domownikom wysoki standard życia oraz bezpieczeństwa. Dla przykładu mamy tu zainstalowane ogrzewanie podłogowe. Luksusowy apartament do wynajęcia całkowicie umeblowany i wyposażony. Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa ponadto przemyślanym układem pokoi i pomieszczeń: taras + aneks kuchenny + sypialnia + pokój dziecięcy + salon + pomieszczenia gospodarczego (pralnia) + hol + taras + łazienki z WC. Luksusowy apartament do wynajmu jest nowy, nowocześnie zaaranżowany i wyróżnia się ładnym ogrodem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Kupujący ponosi następujące koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4226)

Kontakt:
e-mail: polkowice@wgn.pl