slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 34,5 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8 957 zł/m2. Budynek z 2000 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 309 000 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje domownikom wysokie poczucie bezpieczeństwa (domofon) oraz wygody i komfortu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wraz z przynależną komórką lokatorską. Na właścicieli aut czekają liczne miejsca postojowe na parkingu. Luksusowy apartament do sprzedaży zaprojektowany w ponadczasowym stylu, gdzie połączenie bieli, szarości, drewna i czarnych dodatków dodaje przestrzeni i charakteru.

Luksusowy apartament do sprzedaży przeszedł generalny remont. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: sypialnię + łazienkę + przedpokój + pokój dzienny + aneks kuchenny. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca ponadto elitarną lokalizacją w centrum miasta. Wokół wszystko, czego można potrzebować w codziennym życiu: sklepy, punkty usługowe, przedszkola, szkoły, pasaże handlowe, banki, drogerie, kwiaciarnie, urzędy, gabinety lekarskie, salony kosmetyczne, fryzjerskie, place zabaw, aleje spacerowe, ścieżki rowerowe, studia tatuażu, parki, galerie handlowe, siłownie na świeżym powietrzu, kina, teatry.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Nasi doradcy pomogą w udzieleniu pełnej informacji kredytowej na zakup nieruchomości, pomogą we wszystkich formalnościach. Nie czekaj i już dziś umów się na prezentacje tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Użyte zdjęcia są wizualizacją projektu i mogą różnić się od końcowego etapu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-551)

Kontakt:
e-mail: a.szuba@wgn.pl