slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Leszno (okolice)

Apartament do wynajęcia Leszno (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Leszna (wielkopolskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 51 m2 z podziałem na 2 pokoje w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 600 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2006 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na I piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy wschód.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela). Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się swoją ciekawą lokalizacją w bezpiecznej i spokojnej okolicy. W najbliższym otoczeniu znajdują się rozległe tereny zielone idealne na codzienne spacery. Nie brakuje tu również bogatej infrastruktury, to znaczy: szkoły, sklepów, szpitala, ośrodka zdrowia, urzędów itp.

Luksusowy apartament do wynajmu dedykowany pracującym singlom lub małżeństwom. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– balkon;
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem luksusowym apartamencie są kompletnie umeblowane.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia ekonomiczny w eksploatacji. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest domofon. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno parking. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-142)

Kontakt:
e-mail: Rawicz@wgn.pl