slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Gdańsk

Apartament do wynajęcia Gdańsk

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 40 m2 z podziałem na dwa pokoje w siedemnastokondygnacyjnym wieżowcu z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,3 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2019 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na dziewiątym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3,5 tys. zł.

Luksusowy apartament na wynajem na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego” do końca czerwca 2023 roku. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz z wieloma udogodnieniami, w tym: miejscem postojowym hali garażowej (dodatkowo płatne 200 zł/m-c) + komórką lokatorską. Luksusowy apartament do wynajmu jest kompletnie umeblowany oraz wyposażony w nowy sprzęt AGD. Ekskluzywny apartament na wynajem zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami: przedpokój + łazienka z wc + sypialnia + loggia + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia swoim najemcom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz wygody. O to pierwsze dba całodobowy monitoring + domofon z funkcją wideo + lobby z portierem. Komfort z kolei zapewniają liczne, inteligentne systemy wspomagające typu „smart house”, jak np.: zdalnie sterowanie oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi oraz bezpieczeństwem.

Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje ponadto zapierającym dech w piersiach widokiem z okien. Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się w doskonałej lokalizacji i otoczeniu bogatej infrastruktury: placów zabaw, punktów usługowych, sklepów itp. Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu znajdą tu:
– strefy relaksu;
– siłownie;
– ścieżki rekreacyjne;
– trasy spacerowe;
– ścieżki rowerowe.
Ponadto najbliższa okolica gwarantuje łatwy dostęp do wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. To niezaprzeczalnie jedna z najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta umożliwiająca dogodny dojazd do obwodnicy. Blisko nad morze i na plażę. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu do wynajmu bardzo proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1139)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl