slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2020 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze z korzystną ekspozycją okien na południowy wschód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 500 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 6-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 66,58 metra kwadratowego.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim komfortowym, przestronnym, eleganckim i zadbanym wnętrzem. Na rodziny posiadające samochód czeka przynależne miejsce parkingowe w podziemiu. Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia nowym lokatorom życie na europejskim poziomie w komforcie (klimatyzacja) i poczuciu bezpieczeństwa. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem ekskluzywnym apartamencie są kompletnie umeblowane i wyposażone w nowe meble i sprzęty:
– korytarz;
– 2 sypialnie;
– łazienka z wc;
– garderoba;
– salon;
– kuchnia;
– jadalnia;
– balkon.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca także prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata za pośrednictwo dla biura. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne na www.wgnpiotrkow.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5288)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl