slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2020 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na pierwszym piętrze z korzystną ekspozycją okien na zachód. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2,2 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 52 metrach kwadratowych. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Luksusowy apartament do wynajmu imponuje w pierwszej kolejności eleganckim i wytwornym wnętrzem o następującym układzie:
– sypialnia;
– łazienka z wc;
– balkon;
– przedpokój;
– garderoba;
– kuchnia;
– salon.
Rodziny posiadające samochód z pewnością docenią ogólnodostępne miejsce postojowe. Wszystkim natomiast przyda się praktyczne pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa fantastyczną lokalizacją blisko ładnego parku.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. WGN oferuje kompleksową i bezpłatną pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5334)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl