slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 66,58 m2 z podziałem na trzy pokoje w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2020 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy wschód.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się już od pierwszej prezentacji swoją nobilitującą lokalizacją na terenie elitarnego i zamkniętego osiedla. Luksusowy apartament na wynajem zaprojektowany został zgodnie z najnowszymi trendami:
– jadalnia;
– pokój dzienny;
– łazienka z wc;
– korytarz;
– balkon;
– kuchnia;
– garderoba;
– 2 sypialnie.
Wnętrze oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu jest umeblowane i wyposażone.

Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje swoim mieszkańcom życie na światowym poziomie w komforcie (klimatyzacja) i poczuciu bezpieczeństwa. Na właścicieli aut czeka przynależne miejsce parkingowe w podziemiu. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca ponadto estetycznie urządzonym, przestronnym, wytwornym i zadbanym wnętrzem. Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja + jednorazowa, bezzwrotna opłata za pośrednictwo dla biura. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne na www.wgnpiotrkow.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5288)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl