slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Poznań

Apartament do wynajęcia Poznań

Luksusowy apartament do wynajmu w Poznaniu (wielkopolskie). Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2014 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na drugim piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2,3 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 52,5 metra kwadratowego. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 tys. złotych. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca już od przekroczenia progu swoim wystylizowanym i funkcjonalnie umeblowanym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa elitarną lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna do codziennego funkcjonowania infrastruktura: markety i dyskonty popularnych sieci, punkty usługowe, drogerie, markety, sklepy, tereny zielone etc. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd w niemal każde miejsce Poznania. Rodziny posiadające samochód docenią miejsce postojowe w hali.

Luksusowy apartament na wynajem gwarantuje najemcom nie tylko bezpieczeństwo, ale i najwyższy komfort. Wielbiciele nowoczesnych technologii docenią światłowód. Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca praktycznym rozkładem pomieszczeń o następującym układzie: balkon + przedpokój + łazienka + pokój + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do wynajmu wraz z przynależnym miejscem postojowym w garażowej hali (w cenie najmu). Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-687)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl