slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na wynajem w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,2 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 55 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku zachodnim, trzy pokoje oraz niedawny rok budowy 2021. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na trzecim piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o sześciu kondygnacjach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje mieszkańcom zarówno życie w na europejskim poziomie, jak i wysoki stopień bezpieczeństwa. W jego wnętrzu mamy rozprowadzoną klimatyzację. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Znajdziemy tu: przedpokój + łazienkę + kuchnię + 2 sypialnie + taras + pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa fantastyczną lokalizacją na terenie nowoczesnego i nobilitującego osiedla. Ekskluzywny apartament na wynajem łącznie z dwoma przynależnymi miejscami parkingowymi (jedno w podziemiu bloku oraz drugie na zewnętrznym, ogrodzonym parkingu) oraz komórką lokatorską. Luksusowy apartament do wynajmu całkowicie nowy i pachnący jeszcze świeżością. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji oraz pomoc notariusza. Tylko aktualne oferty www.wgn.pl. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6041)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl