slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Poznań

Apartament do wynajęcia Poznań

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 43,3 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,5 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia adresowany zarówno do bogatych par, jak i zamożnych singli. Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje już od przekroczenia progu nowocześnie zaaranżowanym, praktycznym, estetycznie urządzonym i przestronnym wnętrzem o ciekawym rozkładzie: pokój dzienny + balkon + aneks kuchenny + sypialnia + przedpokój + łazienka. Z okien oraz balkonu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na pełen zieleni dziedziniec.

Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją na terenie nobilitującego, zamkniętego kompleksu z dostępem do rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej (punkty usługowe, sklepy, restauracje, markety, kawiarnie, dyskonty, piekarnie, banki, cukiernie). Entuzjaści aktywnego wypoczynku docenią z pewnością baseny, korty tenisowe, tereny rekreacyjne, parki z alejami spacerowymi itp. Lokalizacja gwarantuje zarówno ciszę, bezpieczeństwo, jak i bardzo dobrą komunikację. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-686)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl