slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Poznań

Apartament do wynajęcia Poznań

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 55,9 m2 z podziałem na 2 pokoje w 6-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3 000 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2014 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na V piętrze.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu swoim wyjątkowym, kameralnym, słonecznym i bardzo dobrze wykończonym wnętrzem. Warto w tym miejscu dodać, że luksusowy apartament do wynajęcia jest bardzo przestronny i zadbany. Ekskluzywny apartament do wynajmu oczarowuje swoją fantastyczną lokalizacją z dogodnym dostępem do centrum miasta, bogatą infrastrukturą handlowo-usługową (sklepy, dyskonty znanych marek, piekarnie, kompleks handlowo usługowy, parki etc.) oraz bliskością terenów rekreacyjnych/zielonych. To teren nowoczesnego, zamkniętego osiedla. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest całodobowa ochrona.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– 2 balkony.
Dużym udogodnieniem jest na pewno przynależna komórka lokatorska. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 000 zł. Zainteresowanych wynajem ekskluzywnego apartamentu zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-564)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl