slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 319 500 zł i powierzchnia 53,04 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 024 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje już od przekroczenia progu swoim kameralnym i gustownie zaaranżowanym wnętrzem z następującym układem pomieszczeń:
– aneks kuchenny;
– garderoba;
– łazienka z wc;
– pokój dzienny;
– 2 sypialnie.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa również atrakcyjną lokalizacją wśród rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego (markety, dyskonty, punkty usługowe, sklepy, przedszkola, szkoły). Wokół dużo zieleni. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Właściciele aut docenią znajdujące się w bliskim sąsiedztwie 2 strzeżone, płatne parkingi. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji.

Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przed prezentacją ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ekskluzywnego apartamentu) przed oględzinami ww. nieruchomości.

Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie w luksusowym apartamencie na sprzedaż bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnego apartamentu nasze biuro zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jego zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty oraz zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3254)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl