slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Poznań (okolice)

Apartament do wynajęcia Poznań (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Poznania (wielkopolskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2007 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 900 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 47,37 metra kwadratowego.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może słonecznym, komfortowym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Dużym udogodnieniem oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu jest na pewno piękny balkon. Osoby zmotoryzowane docenią z kolei prywatne miejsce postojowe w hali garażowej. Ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na terenie bezpiecznego i nowoczesnego osiedla blisko niezbędnych punktów handlowo-usługowych (hipermarkety znanych sieci, galerie handlowe) oraz autostrady A2. nieco dalej szkoła, żłobek, przedszkole. Wielbiciele aktywnego wypoczynku zauważą pobliskie ścieżki piesze i rowerowe (Wielkopolski Park Narodowy). Ponadto w odległości 4 minut samochodem znajduje się szkoła podstawowa im. Janusza Korczaka oraz publiczne przedszkole i żłobek.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– balkon
– korytarz.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 000 zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia tylko na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-413)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl