slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 55,75 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 6 816 zł/m2. Budynek z 2020 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 380 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Standard deweloperski.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może przepięknym, eleganckim i wykończonym na najwyższym poziomie wnętrzem z następującymi pomieszczeniami i pokojami: przedpokój + łazienka z wc + 2 sypialnie + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Warto zaznaczyć w tym miejscu, że dużym udogodnieniem jest także obecność komórki lokatorskiej. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością podziemny garaż. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto znakomitą i poszukiwaną na rynku lokalizacja. Osiedle jest monitorowane, co podnosi poziom bezpieczeństwa. W okolicy znajdziemy liczne sklepy, szkoły, przedszkola. Lokalizacja zapewnia również szybki dojazd do centrum.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przed prezentacją luksusowego apartamentu na sprzedaż niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ekskluzywnego apartamentu) przed jego oględzinami. Klientom zainteresowanym zakupem luksusowego apartamentu WGN gwarantuje pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup Nieruchomości. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania Aktu Notarialnego.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3100)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl