slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Rzeszów (okolice)

Apartament do wynajęcia Rzeszów (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Rzeszowa (podkarpackie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 47,91 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 6 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód.

Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje domownikom wysoki stopnień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi zewnętrzne + domofon) oraz komfortu. Rodziny posiadające samochód zainteresuje z pewnością dostępne miejsce postojowe na zamkniętym, wewnętrznym parkingu. Ciekawostką jest na pewno strefa SPA + odnowa biologiczna + fitness w częściach wspólnych budynku. Luksusowy apartament na wynajem oczarowuje swoim przepięknie umeblowanym oraz wyposażony wnętrzem.

Luksusowy apartament do wynajęcia dedykowany zamożnym klientom: singlom lub parom, które szukają życia na światowym poziomie w znakomitej lokalizacji. Przemyślany rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje tu:
– loggię;
– przedpokój;
– łazienkę;
– sypialnię;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do wynajmu znajduje w bardzo korzystnej lokalizacji, w otoczeniu bogatej infrastruktury. Znajdziemy tu szkołę, przedszkole, bank, delikatesy, punkty usługowe oraz obiekty kultu religijnego. Co więcej, lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd nie tylko do centrum, ale również na drogę ekspresową, autostradę A4, a także na lotnisko. Okolica uważana jest za niezwykle cichą, bezpieczną i spokojną.

Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto przestronnym wnętrzem zaprojektowanym w nowoczesnym designie. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie tego luksusowego apartamentu na wynajem. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-48)

Kontakt:
e-mail: mielec@wgn.pl