slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 430 000 zł i powierzchnia 47,55 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na II piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – południe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2021 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 043 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją na terenie nowego osiedla. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może gustownie zaaranżowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon;
– balkon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– przedpokój;
– łazienka z wc.
Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje prawie całe umeblowanie (wszystko nowe). Osoby zmotoryzowane docenią parking pod blokiem.

W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami droga mejlową i umów się na prezentację. Przed prezentacją ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży należy okazać swoje dane: imię i nazwisko oraz PESEL a także podpisać wskazanie adresowe, mając na uwadze bezpieczeństwo obu stron przyszłej transakcji. Dodatkowo strona kupująca ponosi koszty: 2% podatku od czynności cywilno-prawnych + koszt taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3597)

Kontakt:
e-mail: n.ratajczak@wgn.pl