slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Słupsk

Apartament do wynajęcia Słupsk

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Słupsku (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 99 m2 z podziałem na 3 pokoje w 5-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 500 zł/m-c. Budynek oddany do użytku w 1910 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na III piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północ – południe.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje przepiękną aranżacją wnętrza, komfortem, prestiżem, luksusem oraz kompletnym umeblowaniem/wyposażeniem sprzętem wysokiej klasy. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł + jednorazowe, bezzwrotne wynagrodzenie pośrednika w wysokości jednomiesięcznego czynszu + VAT. Ekskluzywny apartament do wynajmu na co najmniej jeden rok. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na wynajem: salon + balkon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + wc + korytarz.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może fenomenalną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury: marketów, sklepów, punktów usługowo-handlowych, poczty, bankomatu, banku, apteki, przychodni zdrowia, placów zabaw, parków etc. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią miejsce parkingowe przy ulicy oraz w podwórku.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-19686)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl