slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Konin

Apartament do sprzedaży Konin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 4 pokoi, a także imponująca cena 439 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na I piętrze i liczy 82 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 354 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje już od pierwszej prezentacji swoim odremontowanym, nowoczesnym wnętrzem, estetycznym wykończeniem oraz dbałością o każdy szczegół. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– 3 sypialnie
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie urządzone zostały z wyczuciem dobrego gustu. Duże wrażenie robi także efektowne oświetlenie LED-owe. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością opcja odstąpienia wynajmowanego miejsca garażowego. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży uwzględnia wszystkie zabudowy stałe, szafy w sypialniach i przedpokoju, meble i sprzęt kuchenny.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu licznych sklepów, marketów, punktów usługowych, szkół, basenu, jeziora oraz terenów zielonych. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-418)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl