slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Słupsk

Apartament do wynajęcia Słupsk

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Słupsku (pomorskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 50,76 m2 w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 200 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2018 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy wschód.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoim komfortowym, eleganckim i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem oraz przepięknym tarasem. Luksusowy apartament również pod krótki wynajem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: salon/sypialnia + aneks kuchenny + łazienka z wc + przedpokój + taras. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu kompletnie umeblowane. Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może również fantastyczną lokalizacją na osiedlu z pełną infrastrukturą. W pobliżu znajdziemy liczne sklepy, markety, punkty usługowo-handlowe, pocztę, bankomat, bank, aptekę, przychodnię zdrowia, plac zabaw etc. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura za pośrednictwo w wysokości jednomiesięcznego czynszu plus VAT.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (030-19974)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl