slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północny zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 445 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w estetycznej kamienicy o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 74,39 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 982 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych małżeństw z uczącymi się dziećmi, a także osób, które chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu luksusu i przepięknej zieleni. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje już od pierwszej prezentacji swoją atrakcyjną lokalizacją w spokojnym sąsiedztwie, blisko centrum. Na wyciągnięcie ręki mamy markety, szkoły, galerie, przychodnie zdrowia itp.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się starannie wykończonym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje: aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 sypialnie + łazienka z wc + hol wejściowy. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są tu przepięknie odremontowane. Warto dodać, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy funkcjonalne pomieszczenie piwniczne, imponujący ogród z placem zabaw dla dzieci, a także słoneczny taras. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym lokatorom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon. Właścicieli aut ucieszą z pewnością liczne miejsca parkingowe przy budynku. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6027)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl