komfortowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Starogard Gdański

Apartament do wynajęcia Starogard Gdański

Luksusowy apartament do wynajmu w Starogard Gdańskim (pomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na IV piętrze z korzystną ekspozycją okien na południe. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 500 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 6-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 42,68 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia o niezwykle nowoczesnym i gustownie wykończonym wnętrzu:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– korytarz
– łazienka z wc
– balkon.
Salon utrzymany w loftowym designie.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca oryginalnym oświetleniem i spójną stylistyką wszystkich pomieszczeń. Właściciel dopuszcza możliwość domeblowania według indywidualnych potrzeb przyszłego najemcy. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją znakomita lokalizacją, na terenie nowego osiedla. W otoczeniu bogata infrastruktura –sklepy gabinety lekarskie, przedszkole, żłobek, kompleks handlowo-usługowy etc.

Luksusowy apartament do wynajęcia wraz z praktyczną komórką lokatorską. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 000 zł. Luksusowy apartament do wynajmu na tzw. wynajem długoterminowy. Ekskluzywny apartament do wynajęcia objęty słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel). Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (199-175)

Kontakt:
e-mail: starogard@wgn.pl