slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 80 m2 z podziałem na trzy pokoje w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 4 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na co najmniej rok. Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w otoczeniu licznych sklepów, przedszkoli, szkół, placówek medycznych, biur, poczty itp. Lokalizacja przypadnie do gustu również rowerzystom ze względu na pobliską sieć ścieżek rowerowych.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia domownikom nie tylko najwyższy komfort, ale i bezpieczeństwo (instalacja alarmowa, antywłamaniowe rolety). Wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem zachwyca swoją elegancją i wytwornością. Niesamowicie efektownie prezentuje się tu oryginalnie zaaranżowane oświetlenie, ciekawa kolorystyka, a także liczne zabudowy dekoracyjne. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco: przedpokój + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu jest w pełni umeblowane.

Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na terenie nobilitującego, zamkniętego osiedla. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może również tarasem oraz ogrodem. Właściciele aut z pewnością docenią garaż pod budynkiem (dodatkowo płatne: 500 zł/m-c). Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Bardzo polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13634)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl