slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2017, a także imponująca cena 1,46 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 69,26 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 21 080 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale i wielu możliwościach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z:
– opcjonalnym zakupem rekreacyjnej działki RODO z altaną (dodatkowo płatne);
– przynależną komórką lokatorska (dodatkowo płatne);
– przynależnym miejscem postojowym w podziemnej hali garażowej (dodatkowo płatne);
– przynależnym ogrodem o pow. 100 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony został w liczne, nowoczesne rozwiązania, co czyni z niego modny „smart home”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży umeblowany i wyposażony w sprzęty od najlepszych, światowych producentów. Króluje tu najmodniejszy obecnie design i najbardziej modne trendy. Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażono dodatkowo w automatyczne rolety zewnętrzne. Wnętrze tworzą: przedpokój + pomieszczenie gospodarcze/pralnia + łazienka + 2 pokoje + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może imponującą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego:
– gastronomia;
– piekarnie;
– sklepy;
– przedszkola;
– żłobki.
Okolica uważana jest za zieloną i kameralną (duży park). Blisko stąd również na plażę. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd na obwodnicę oraz do centrum. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie zamkniętej, elitarnej i nobilitującej inwestycji mieszkaniowej. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest tu całodobowa ochrona. Bogato prezentuje się również oferta części wspólnych, gdzie mamy:
– salę zabaw dla dzieci;
– saunę;
– bezpłatną strefę fitness.
W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1500)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl