slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Funkcjonalny rozkład, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2023 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze z korzystną ekspozycją okien na północny zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 26 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajmu nowy i dotychczas nie wynajmowany. Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może pięknym, słonecznym balkonem. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe przed budynkiem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoją prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest monitoring.

Luksusowy apartament na wynajem przepięknie wykończony, całkowicie wyposażony i umeblowany w wysokim standardzie. Z okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na zieleń. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– salon/sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon.

Luksusowy apartament do wynajmu dla osób bez dzieci i bez zwierząt. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13964)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl