slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 57 m2 z podziałem na trzy pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,8 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy wschód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajmu tylko na zasadach „najmu okazjonalnego” dla zamożnych klientów bez dzieci i zwierząt. Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Nieopodal rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Luksusowy apartament do wynajęcia wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań, jak np. światłowód. Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje swoim wystylizowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: loggia + przedpokój + łazienka z wc + pokój dzienny + 2 sypialnie + kuchnia.

Ekskluzywny apartament na wynajem dotychczas nie był wynajmowany. Luksusowy apartament do wynajęcia wraz z dwoma pomieszczeniami piwnicznymi. Rodziny posiadające samochód docenią miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoim oszałamiającym widokiem z okien na zieleń. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14024)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl